Сучасні технології ведення документації в умовах війни
Abstrakt
Йде третій місяць війни, тому економічний фронт стає все більш важливим паралельно до перемог захисників країни. Українці ще раз доводять, що на подвиги здатний кожен із нас. І йдеться як про перемогу на полі бою, так і сміливість не зупинятися та захищати свою країну в тилу. Навіть якщо йдеться про такі «звичайні» речі, як робота та бізнес-процеси. Водночас поточна ситуація не просто відкриває можливості для інновацій: вона штовхає до них, показуючи ефективність технологічних рішень. І, зокрема, ще раз доводить, що Україна – сучасна і прогресивна країна, яка розумно підходить до різноманітних викликів. Якщо держава може бути у смартфоні, це може зробити і бізнес. В умовах війни перехід «на цифру» ще зручніший і безпечніший. Тим більше, коли є готові рішення, які дозволяють обмін електронними документами та розуміють потреби бізнесу. Одним з основних проєктів розвитку України є «Цифрова держава». У рамках здійснення цього проєкту Міністерство цифрової трансформації України має чотири основні стратегічні напрями, серед яких переведення всіх державних послуг до цифрового простору. Загальна кількість послуг складає понад дві тисячі, з яких 72 можна отримати дистанційно на вебпорталі «Дія». Наразі головною метою розвитку платформи є переведення усіх публічних послуг у цифровий простір до 2024 р.
Bibliografia
Дія (сервіс). Вікіпедія. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%96% D1%8F_ (%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%96%D1%81)#cite_note-2 (дата звернення 12.04.2022).
Дія.Бізнес. URL: https://business.diia.gov.ua/ (дата звернення 12.04.2022).
Діяльність бізнесу та громадських формувань. Реєстр адміністративних послуг. Дія. URL: https://guide.diia.gov.ua/thematic-area/diialnist-biznesu-ta-hromadskykh-formuvan (дата звернення 12.04.2022).
Дія. Цифрова освіта. URL: https://osvita.diia.gov.ua/ (дата звернення 19.02.2022).
Дія. QR. URL: https://diia.gov.ua/services/diyaqr .(дата звернення 12.04.2022).