Представлення типів віртуальних спільнот, що можуть бути джерелом документації до програмного забезпечення
Abstract
До найпоширеніших видів вебсайтів за змістом відносять: блоги, корпоративні сайти, краудфандингові платформи, сайти електронної комерції, освітні та новинні ресурси, сайти ТБ та соціальні медіа. Майже кожна з цих платформ містить віртуальні спільноти, що надають функціонал комунікації між їх учасниками.
Віртуальна спільнота, інтернет-спільнота (Virtual community, On-line community) – соціальна група людей, які взаємодіють через інтернет за допомогою спеціалізованих сервісів та сайтів у WWW. Тому основними складниками ВС є інформаційне наповнення (що основане на досвіді учасників) та аудиторія [1].
References
Трач О. Р. Математичне та програмне забезпечення організації життєвого циклу віртуальних спільнот: дисертація на здобуття наукового ступеня канд. техн. наук. Львів: Національний університет «Львівська політехніка», 2018. 172 с.
Закон України «Про інформацію». Відомості Верховної Ради України. № 2658-XII від 02.10.92 у редакції від 02.06.2016. URL: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2657-12
Пелещишин А. М., Кравець Р. Б., Сєров Ю. О. Аналіз існуючих типів віртуальних спільнот у мережі Інтернет та побудова моделі віртуальної спільноти на основі веб-форуму. Вісник Національного університету «Львівська політехніка». 2011. № 699: Інформаційні системи та мережі. С. 212–221. Бібліографія: 29 назв.